U SNĚŽNICE

Vaše šumavské útočiště na Železnorudsku

O nás

„U sněžnice“ je malé ubytovací zařízení rodinného typu s kapacitou 13 osob. Naším přáním je, abyste se cítili, pokud možno,  jako doma. Ubytování U sněžnice je vhodné pro skupiny přátel či spřátelených rodin, jelikož má společné sociální zařízení a společnou kuchyň. V přízemí je 1 pokoj (4L), kuchyň s obývací místností, koupelna a WC. V podkroví jsou 3 pokoje (1x 2L, 1x 3L, 1x4L), WC a kancelář. Dům se nachází ve starší zástavbě Železné Rudy na křižovatce ulic Špičácká a Na svahu.  
 
A proč vlastně „U sněžnice“? Protože chůzi na sněžnicích máme velmi rádi! Sněžnice jsou pro ubytované hosty k zapůjčení (4 ks) včt. teleskopických holí a návleků.
V suterénu je možno uschovat kola či lyže.
Zatím se nelze u nás připojit na WIFI.

... a ano, spadáme pod EET, takže:
"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

 

MIMOSOUDNÍ ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ (ADR)

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu  ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je
Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát -oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2
Email: adr@coi.cz
Web: adr.coi.cz